Więcej  ›
16.06.2024 16 czerwca 2024

Technolog ds. elektryki

Pracodawca: CadMax Numer referencyjny: 208253 Data publikacji: 22 maja 2024 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywny język angielski
  • MS Project, MS Office, Excel,
  • Znajomość podstawowych zagadnień CATI v5
  • Tworzenie instrukcji płaskiej

Wymagania

Nasze wymagania

  • Nadzór nad procesem montażu
  • Optymalizacja procesów montażu
  • Opracowywanie dokumentacji oraz instrukcji
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Analiza parametrów procesów montażu
  • Znajomość Zintegrowanych Systemów Zarządzania BHP
  • Doświadczenie na stanowisku technologa kooperującego z produkcja
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektryki ( rozmieszczenie wiązek elektrycznych)

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość natychmiastowego zatrudnienia
  • Pakiet socjalny

CadMax

CadMax już od 2013 wspiera swoim doświadczeniem przemysł zarówno mało jak i wielkogabarytowy. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani konstruktorzy, technolodzy, specjaliści ds. HR, a także specjaliści ds. zakupów z bogatym doświadczeniem. Ponadto posiadamy również zaplecze pracowników produkcji, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu. Dysponujemy odpowiednimi zasobami, aby zrealizować każdy projekt.