Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. Numer referencyjny: OS/2019 Data publikacji: 14 sierpnia 2019 Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (2 lata) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Ewidencja, raporty
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:
  • kompletowanie, analizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń
  • uczestnictwo w realizowaniu polityki środowiskowej
  • wykonywanie analiz środowiskowych
  • współpraca z administracją publiczną

Wymagania

• wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne
• znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
• mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalista ochrony środowiska
  w firmie produkcyjnej

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • finansowanie kursu języka angielskiego
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach  i projektach
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w oparciu o  nowoczesne metody zarządzania (TQM)

Z  NAMI MASZ SZANSĘ:

  • uczestniczyć w budowie kultury bezpieczeństwa i ochrony środowiska w międzynarodowej firmie
  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • realizować własne pomysły i wdrażać poprawy w zakresie ochrony środowiska

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Celsa „Huta Ostrowiec”  sp. z o.o. produkuje wg polskich i zagranicznych norm oraz warunków technicznych i wymagań uzgodnionych z Klientem. Wyroby naszej firmy znajdują zastosowanie
w przemyśle budowlanym, chemicznym, energetycznym, górniczym, hutniczym, kolejowym, maszynowym, naftowym, narzędziowym, okrętowym oraz samochodowym. Wszystkie produkty Celsa „Huta Ostrowiec” sp. z  o.o. , tak walcowane jaki i kute, spotykają się z dużym uznaniem Klientów, nie tylko w Polsce ale również na całym świecie.