Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Asystent w dziale promocji, rozwoju i HR (staż)

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS/staz-promocja/2017 Data publikacji: 21 czerwca 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Czy to staż dla Ciebie?
Jesteś ambitną, pełną energii i entuzjazmu młodą osobą, której ochrona środowiska nie jest obojętna?
Podoba Ci się to, co robimy?
Myślisz o pracy w mediach, reklamie lub PR?

Zapraszamy na staż do Teraz Środowisko!

Do najważniejszych działań stażysty(-ki) należeć będzie:
  • współpraca z organizatorami wydarzeń branżowych (targi, szkolenia, konferencje), negocjowanie warunków patronatów oraz obopólnej promocji,
  • dbanie o dobry wizerunek Teraz Środowisko w branży,
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych,
  • uczestniczenie w rozwoju rubryki Praca: identyfikowanie rekrutujących firm, kontakty telefoniczne, publikowanie ofert pracy,
  • redagowanie treści promocyjnych (opisy produktów i technologii, reportaże promocyjne),
  • udział w organizowanych przez redakcję wydarzeniach.

Celem stażu jest zapoznanie się z pracą mediów i funkcjonowaniem redakcji oraz uczestniczenie w rozwoju małej firmy z dużym potencjałem.

Wymagania

Co jest dla nas najważniejsze?
  • dynamika, odwaga, optymizm, chęć działania i parcia do przodu,
  • szczerość, uczciwość i słowność,
  • łatwość w obsłudze komputera (nauczymy Cię działania naszego systemu, ale nie będziemy Cię szkolić z np. z Worda),
  • znajomość języka angielskiego (bo bez tego wszystko jest trudniejsze),
  • podstawy wiedzy, a przynajmniej otwartość na tematy związane z ochroną środowiska, przemysłem, gospodarką, ekonomią,
  • wysoka kultura osobista.

Na proponowanym stanowisku niezbędne będą także:
  • duże zdolności komunikacyjne (swoboda w rozmowach telefonicznych, obycie podczas spotkań, poprawne redagowanie tekstów),
  • zmysł marketingowy i wyczucie estetyczne,
  • umiejętność negocjacji i przekonywania.

Oferujemy

Proponujemy staż na 3-6 miesięcy.
Wymiar godzin do ustalenia, w zależności od sytuacji stażysty (min. 20 tygodniowo).
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy (między Wolą a Śródmieściem).
Cenimy sobie pracę, dlatego proponujemy – symboliczne, ale jednak – wynagrodzenie za staż, w wysokości 800 zł brutto za pełny etat.

Inne informacje

Zanim prześlesz nam swoją kandydaturę, sprawdź stronę teraz-srodowisko.pl i zastanów się, czy to, co robimy, jest Ci bliskie. Napisz do nas, mając pomysł na to, co chciałbyś nam zaoferować.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny.

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).
W związku z dynamicznym rozwojem wydawnictwa, poszukujemy stażysty do działu marketingu i reklamy.
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›