Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Praktykant w redakcji

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS3/2019 Data publikacji: 27 marca 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Inicjatywy, wydarzenia
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Czy to oferta dla Ciebie?
Jesteś ambitną, pełną energii i entuzjazmu młodą osobą, której ochrona środowiska nie jest obojętna? Zapraszamy na praktykę do Teraz Środowisko!

Do najważniejszych działań praktykanta(-tki) należeć będzie:
  • zapraszanie miast do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie z obszaru zrównoważonego rozwoju (telefon, mail),
  • udział w organizowanych przez redakcję wydarzeniach oraz zewnętrznych konferencjach,
  • uczestniczenie w rozwoju rubryki Praca: identyfikowanie rekrutujących firm, kontakty telefoniczne, publikowanie ofert pracy,
  • dbanie o dobry wizerunek Teraz Środowisko w branży.

Wymagania

Co jest dla nas najważniejsze?
  • szczerość, uczciwość i słowność oraz proaktywna postawa,
  • znajomość języka angielskiego,
  • podstawy wiedzy, a przynajmniej otwartość na tematy związane z ochroną środowiska, przemysłem, gospodarką,
  • wysoka kultura osobista.

Na proponowanym stanowisku niezbędne będą:
  • dynamizm, odwaga, optymizm, chęć działania,
  • łatwość w obsłudze komputera (nauczymy Cię działania naszego systemu, ale nie będziemy Cię szkolić np. z Worda),
  • zdolności komunikacyjne (swoboda w rozmowach telefonicznych, obycie podczas spotkań, poprawne redagowanie tekstów),
  • zmysł marketingowy i wyczucie estetyczne,
  • umiejętność negocjacji i przekonywania.

Oferujemy

Na początek umowa na 3 miesiące. W przypadku dobrych efektów istnieje możliwość dalszej współpracy.
Wymiar godzin do ustalenia, w zależności od sytuacji praktykanta (min. 20 godzin tygodniowo).

Czego nauczysz się podczas praktyk?
  • rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • zdobędziesz doświadczenie w organizacji dużego wydarzenia,
  • poszerzysz swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju,
  • poznasz rynek pracy w sektorze ochrony środowiska w Polsce,
  • poznasz funkcjonowanie redakcji internetowej.

Inne informacje

Zanim prześlesz nam swoją kandydaturę, sprawdź www.teraz-srodowisko.pl i zastanów się, czy to, co robimy, jest Ci bliskie.
Czekamy na CV oraz listy motywacyjne.
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy.
Początek praktyki w każdej chwili!

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka i OZE, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).
W związku z dynamicznym rozwojem wydawnictwa, poszukujemy praktykanta.
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›