Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. kluczowych klientów i Public Relations

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS1/2021 Data publikacji: 29 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące)) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Jeśli:
  • podoba Ci się to, o czym i jak piszemy,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych jest wpisane w Twoją naturę,
  • swobodnie operujesz słowem mówionym i pisanym,
  • negocjacje masz w małym palcu, a do tego zastanawiasz się nad nową pracą (warunek konieczny :))
Zapoznaj się z naszą propozycją i aplikuj!

Jako nasz specjalista ds. kluczowych klientów i PR, będziesz odpowiedzialny(a) za:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi firmami sektora ochrony środowiska (branża odpadów, gospodarki wodnej, energetyki odnawialnej, transportu, budownictwa i in.),
  • tworzenie długofalowych relacji z naszymi kluczowymi klientami,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • reprezentowanie Teraz Środowisko na wybranych branżowych wydarzeniach,
  • edytorskie wsparcie klientów w publikacji atrakcyjnych marketingowo treści na stronę www.teraz-srodowisko.pl

Wymagania

Poczujesz się u nas jak ryba w wodzie, jeśli:
  • jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą i otwartą,
  • masz klasę, charyzmę i poczucie humoru,
  • masz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • rozumiesz strategię różnych graczy na rynku i stojące przed nimi wyzwania,
  • potrafisz pisać celnie i błyskotliwie,
  • nie boisz się rozmów o pieniądzach,
  • ochrona środowiska jest dla Ciebie istotnym tematem i chciał(a)byś dowiedzieć się o niej więcej,
  • lubisz mieć poczucie, że Twój sukces zależy od Ciebie.

Jaki profil nas zainteresuje?
  • powinieneś (powinnaś) mieć za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i dojrzałość w patrzeniu na rynek - choć nie oczekujemy 30-letniej kariery,
  • chcielibyśmy podjąć współpracę z osobą, która zrozumie nasze funkcjonowanie i utożsami się z naszą firmą,
  • powierzymy Ci strategiczne dla nas kontakty, dlatego wysoka kultura osobista, dyplomatyczność, obycie w wielu tematach i otwartość na wiedzę są dla nas kluczowe,
  • biorąc pod uwagę nasze międzynarodowe powiązania (o tym podczas rozmowy!), znajomość angielskiego jest językowym minimum.

Oferujemy

Co oferujemy?
  • rozwój w małej firmie z dużym potencjałem,
  • pracę z podwójnym sensem: wspieranie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju oraz rozwijanie niezależnych mediów,
  • otwarty zespół i nieprzeciętnie serdeczną atmosferę,
  • umowę o pracę w centrum Warszawy,
  • poczucie, że robisz coś, co ma wpływ na przyszłość nas wszystkich!

Inne informacje

Jeśli widzisz się w takiej roli, zajrzyj na www.teraz-srodowisko.pl, a następnie prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Porozmawiajmy - i a nuż okaże się, że wyjdziemy naprzeciw Twoim ambicjom!

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›