Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS1/2019 Data publikacji: 29 kwietnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Po 4 latach dynamicznego wzrostu, Teraz Środowisko ma ugruntowaną pozycję na rynku mediów branżowych i dalej się rozwija. Szukamy obecnie osoby, która przyczyni się do sukcesu ekonomicznego naszego portalu, wykorzystując jego niekwestionowany potencjał oraz szansę na własny sukces zawodowy!

Najważniejsze zadania specjalisty ds. sprzedaży w zespole Teraz Środowisko:
  • uczestniczenie w tworzeniu strategii rozwoju i oferty handlowej firmy,
  • identyfikacja potencjalnych klientów,
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z przedsiębiorstwami sektora ochrony środowiska (branża odpadowa, wodna, energetyczna itp.),
  • codzienne kontakty telefoniczne z firmami, spotkania z kluczowymi osobami,
  • sprzedaż treści promocyjnych i powierzchni reklamowych (Internet),
  • rozwój oferty HR na stronie Teraz Środowisko.

Wymagania

W naszym zespole odnajdzie się osoba, która:
  • ma ducha walki, lubi podejmować wyzwania,
  • rozumie dynamikę rozwoju małej firmy i chce uczestniczyć w naszej drodze do sukcesu,
  • ma w sobie dużo entuzjazmu, lubi pracować,
  • ceni sobie uczciwość, rzetelność i sumienność,
  • interesuje się sektorem ochrony środowiska lub jest gotowa go poznać (od strony branżowej, nie jedynie „ciekawostek ekologicznych”).

Co jest szczególnie ważne?
  • wykształcenie z dziedziny handlu lub dziedzin pokrewnych (mile widziani studenci 4. i 5. roku),
  • elokwencja i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności,
  • umiejętności negocjacyjne i handlowe zacięcie,
  • dobry poziom języka angielskiego (niemiecki lub francuski będzie dodatkowym plusem),
  • znajomość obsługi komputera,
  • wcześniejsze doświadczenie (staż) na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

Proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony, poprzedzoną trzymiesięczną umową na okres próbny.
Wymiar: cały etat.
Biuro w ścisłym centrum Warszawy.
Wynagrodzenie: podstawa zależna od doświadczenia + prowizje od sprzedaży.

Przede wszystkim: praca w świetnym zespole oraz niepowtarzalne doświadczenie zawodowe na początku kariery.
Nie staniesz się trybikiem korporacyjnych struktur, będziesz aktywnie uczestniczyć w środowiskowej transformacji polskiej gospodarki oraz przyczynisz się do rozwoju niezależnych mediów - przyszłość jest w Twoich rękach!

Inne informacje

UWAGA: Zanim zaaplikujesz, zajrzyj na teraz-srodowisko.pl i sprawdź, czy to, co robimy, jest Ci bliskie. Fascynacja poruszaną tematyką oraz dbałość o jakość jest dla nas kluczem do wspólnej pracy.

Podstawowa znajomość Teraz Środowisko będzie również punktem wyjścia, jeśli uda nam się spotkać na rozmowie rekrutacyjnej.

Czekamy na Twoje CV oraz - UWAGA - list motywacyjny.

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).
W związku z dynamicznym rozwojem wydawnictwa, poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży.
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›