Praktyka absolwencka / staż w Teraz Środowisko

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS/staz2017 Data publikacji: 07 września 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie środowiskiem: Rozwój lokalny, PPP

Opis stanowiska

Czy to staż dla Ciebie?
Jesteś ambitnym, pełnym energii i dobrych pomysłów młodym człowiekiem, któremu ochrona środowiska nie jest obojętna?
Lubisz pisać? Szukać informacji? Zadajesz wiele pytań?
Chcesz dowiedzieć się, jak działa redakcja?
A może potrzebujesz nauczyć się działania systemu CMS albo chciałbyś/chciałabyś wzmocnić swoje kompetencje marketingowe i promocyjne?

Co można u nas robić?
Zespół Teraz Środowisko zaprasza do współpracy stażystów w roli:
  • dziennikarza (dla tych, którzy chcą się nauczyć fachu i których interesuje ochrona środowiska)
  • asystenta sekretarza redakcji (dla dobrze zorganizowanych osób lubiących dbać o jakość wszystkiego, co publikujemy)
  • asystenta działu promocji i marketingu (dla wszystkich myślących o przyszłej pracy w mediach, reklamie lub PR)
  • asystenta działu sprzedaży (dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w technikach handlu i sprzedaży)

Wymagania

  • dynamika, odwaga, optymizm, chęć działania i parcia do przodu
  • szczerość i uczciwość
  • łatwość w obsłudze komputera (nauczymy Cię działania naszego systemu, ale nie będziemy Cię szkolić z Photoshopa czy Worda)
  • znajomość języka angielskiego (bo bez tego wszystko jest trudniejsze)
  • podstawy wiedzy, a przynajmniej otwartość na tematy związane z ochroną środowiska, przemysłem, gospodarką, ekonomią (pamiętajcie, że piszemy dla specjalistów) - zwłaszcza w przypadku dziennikarzy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Staże mogą odbywać się w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w zależności od sytuacji stażysty.
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy.
Praktykantom płacimy symbolicznie, gdyż każda praca wymaga zapłaty - ale nie należy się spodziewać wynagrodzeń wielkich korporacji…
Początek stażu w każdej chwili!

Inne informacje

Zanim prześlesz nam swoją kandydaturę, sprawdź teraz-srodowisko.pl i zastanów się, czy to, co robimy, jest Ci bliskie. Napisz do nas z pomysłem na to, co chciałbyś nam zaoferować.

Czekamy na CV oraz listy motywacyjne.

Informacje o pracodawcy

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).

Wyślij swoją kandydaturę

Niektóre telefony i tablety nie umożliwiają załączania plików tekstowych.
W takim przypadku radzimy skorzystać z komputera.
(* Wymagane pola)
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."