Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Praktyki absolwenckie: dziennikarstwo / marketing / handel

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS/staz2018 Data publikacji: 05 marca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Czy to staż dla Ciebie?
Jesteś ambitnym, pełnym energii i dobrych pomysłów młodym człowiekiem, któremu ochrona środowiska nie jest obojętna?
Lubisz pisać? Szukać informacji? Zadajesz wiele pytań? Chcesz dowiedzieć się, jak działa redakcja?
A może chciałbyś/chciałabyś wzmocnić swoje kompetencje marketingowe i promocyjne? Albo interesuje Cię rynek mediów i chciałbyś/chciałabyś przyczynić się do rozwoju naszej firmy poprzez kontakty z potencjalnymi klientami?

Co można u nas robić?
Zespół Teraz Środowisko zaprasza do współpracy stażystów w rolach:
  • dziennikarza (dla tych, którzy chcą się nauczyć fachu i których interesuje ochrona środowiska)
  • asystenta działu promocji i marketingu (dla wszystkich myślących o przyszłej pracy w mediach, reklamie, PR lub organizacji eventów)
  • asystenta działu sprzedaży (dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w technikach handlu i sprzedaży lub chcieliby poznać funkcjonowanie rynku reklamy)

Wymagania

  • dynamika, odwaga, optymizm, chęć działania i parcia do przodu, entuzjazm
  • szczerość, uczciwość i rzetelność
  • łatwość w obsłudze komputera
  • znajomość języka angielskiego
  • podstawy wiedzy, a przynajmniej otwartość na tematy związane z ochroną środowiska, przemysłem, gospodarką, ekonomią (pamiętajcie, że piszemy dla specjalistów) - zwłaszcza w przypadku dziennikarzy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

Staże mogą odbywać się w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w zależności od sytuacji stażysty.
Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy.
Praktykantom płacimy symbolicznie, gdyż każda praca wymaga zapłaty - ale nie należy się spodziewać wynagrodzeń wielkich korporacji…
Początek stażu w każdej chwili!

Inne informacje

Zanim prześlesz nam swoją kandydaturę, sprawdź teraz-srodowisko.pl i zastanów się, czy to, co robimy, jest Ci bliskie. Napisz do nas z pomysłem na to, co chciałbyś nam zaoferować.

Czekamy na CV oraz listy motywacyjne.

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›