Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy (woj. dolnośląskie)

Pracodawca: Columbus Elite Numer referencyjny: CE/03/12/2021 Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Audyty energetyczne
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy w Columbus Elite w sposób profesjonalny zajmuje się doradztwem energetycznym Klientom Indywidualnym. Naszych Przedstawicieli wyróżniają określone cechy i podejmowane działania, sprawdź czy też się z nimi utożsamiasz.

  • Komunikatywność - potrafisz nawiązać relację z Klientem oraz odpowiedzieć na jego potrzeby.
  • Zorientowanie na wynik - dbasz o domknięcie sprzedaży, a na każdą obiekcję znajdziesz rozwiązanie.
  • Pozytywne nastawienie - potrafisz się zmotywować i dzielić dobrą energią z innymi.
  • Mobilność - podejmowane działania nie mają w Polsce terenowych granic (masz prawo jazdy kat. B).
  • Jakość - to usługa oraz produkty oferowane przez Columbus Elite. Dzięki nim Twoja oferta jest wiarygodna.

Wymagania

Poznaj swoje zadania na stanowisku:
  • Samodzielne określenie terenu do pracy oraz jego rozpoznanie,
  • Przygotowywanie kalkulacji pod kątem zawierania umów,
  • Prowadzenie jakościowych, zorientowanych na Klienta prezentacji,
  • Aktywne działania w terenie w celu pozyskania kontaktów.

Oferujemy

Od nas otrzymasz:
  • Transparentne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie oparte na wysokiej prowizji,
  • Możliwość dopasowania regionu pracy pod własne preferencje,
  • Atrakcyjne konkursy i programy motywacyjne
  • Pracę w mocno zmotywowanym zespole,
  • Praktyczne wdrożenie pod okiem doświadczonych Managerów,
  • Docelowe zatrudnienie w ramach umowy B2B.

Inne informacje

Prześlij do nas swoje CV aby Dział Rekrutacji przedstawił szczegóły związane z ofertą.

Pamiętaj o umieszczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Columbus Elite

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła. Wypracowaliśmy unikalny model współpracy z naszymi Partnerami, dzięki któremu w trzecim kwartale 2020 r. obsłużyliśmy 3775 klientów.

Systematycznie powiększamy nasze zespoły sprzedażowe, zdobywamy nowe kompetencje podczas szkoleń, nie dziwi więc fakt, że szybko staliśmy się największą organizacją dystrybuująca produkty OZE w Polsce. Naszymi wartościami są #thinkpower i #thinkpeople. Tylko w ten sposób możliwy jest rozwój Columbus Elite.