Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Terenowy Przedstawiciel Handlowy (woj. dolnośląskie)

Pracodawca: Columbus Elite Numer referencyjny: CE/02/12/2021 Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Columbus Elite, polska marka o ugruntowanej pozycji w branży OZE poszukuje otwartego, gotowego na nowe wyzwania Przedstawiciela Handlowego.

W Columbus Elite stawiamy na profesjonalizm, jakość oraz relacje międzyludzkie, dlatego do naszych zespołów sprzedażowych szukamy osób, które również będą kierować się tymi wartościami #thinkpeople.

Wymagania

W toku codziennych zadań będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Lokalną analizę rynku,
  • Doradztwo energetyczne,
  • Przeprowadzanie prezentacji handlowych z uwzględnieniem potrzeb Klienta,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
  • Przygotowanie kalkulacji pod kątem zawieranych umów,
  • Samodzielne rozbudowywanie bazy i pozyskanie nowych Klientów.

Oferujemy

Na stanowisku Doradcy Energetycznego, w zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • Wynagrodzenie w ramach atrakcyjnego systemu premiowego,
  • Możliwość działania na wybranym przez siebie terenie,
  • Perspektywę rozwoju w strukturze Firmy,
  • Wsparcie Dyrektora oraz Back office na każdym etapie współpracy,
  • Systematyczne konkursy i programy motywacyjne,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy “od zaraz”.

Inne informacje

Jeśli jesteś osobą kontaktową, posiadającą prawo jazdy kat. B. oraz zainteresowaną możliwością rozwoju, prześlij CV i poznaj szczegóły współpracy z Columbus Elite.

Pamiętaj o umieszczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w Twoim CV.

Columbus Elite

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych takich jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła. Wypracowaliśmy unikalny model współpracy z naszymi Partnerami, dzięki któremu w trzecim kwartale 2020 r. obsłużyliśmy 3775 klientów.

Systematycznie powiększamy nasze zespoły sprzedażowe, zdobywamy nowe kompetencje podczas szkoleń, nie dziwi więc fakt, że szybko staliśmy się największą organizacją dystrybuująca produkty OZE w Polsce. Naszymi wartościami są #thinkpower i #thinkpeople. Tylko w ten sposób możliwy jest rozwój Columbus Elite.