Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Doradca Energetyczny ds. sprzedaży bezpośredniej (D2D)

Pracodawca: Columbus Energy S.A. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 12 marca 2020 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • budowa i dynamiczny rozwój rynku fotowoltaicznego
  • aktywne pozyskiwanie klienta
  • tworzenie bazy klientów
  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D
  • potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów
  • jesteś wytrwały i cierpliwy w realizacji celu
  • zarażasz pozytywną energią
  • nie boisz się nowych wyzwań

Oferujemy

  • będziesz pracować z liderem rynku w swej branży
  • możesz zbijać kosmiczną kasę na Słońcu (atrakcyjna podstawa i prowizja „bez sufitu”)
  • dostarczymy Ci niezbędne narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT, materiały marketingowe)
  • będziesz sprzedawać produkt, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne
  • sam zadecydujesz o formie współpracy (umowa o pracę lub własne działalność

Columbus Energy S.A.

Columbus Energy to numer jeden na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. W ciągu jednego miesiąca instalujemy ponad 7 MW czystej energii ze słońca. Z dnia na dzień bardzo dynamicznie rozwijamy naszą Firmę dokonując kolejnych inwestycji.