Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Pracodawca: Columbus Energy S.A. Numer referencyjny: DE Data publikacji: 17 listopada 2017 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych, oraz sprzedaż wyjątkowego produktu firmy.

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż innowacyjnych abonamentów na słońce, oraz pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych na instalacje fotowoltaiczne
  • realizację założonych celów sprzedażowych
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla klienta indywidualnego lub dla firm
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE: Umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Columbus Energy S.A.

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce,
dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację,
której celem jest satysfakcja naszych klientów.