Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista/tka ds. nadzoru projektu (emobility)

Pracodawca: Copernic Go.zo.o. Numer referencyjny: Specjalista/tka ds. nadzoru projektu (emobility) Data publikacji: 07 listopada 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

W Copernic stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą chcieli zrewolucjonizować różne dziedziny naszego życia. Naszym napędem są ludzie. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Tworzymy angażujące środowisko, w którym wspólnie mierzymy się z codziennymi wyzwaniami. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. Jeśli chcesz, być częścią dużego, istotnego i co najważniejsze, zmieniającego świat projektu, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • wsparcie projektu dot. elektromobilności oraz współtworzenie ogólnodostępnej sieci ładowania pojazdów elektrycznych,
  • koordynacja procesu pozyskania lokalizacji, wykonania i odbioru stacji ładowania samochodów elektrycznych,
  • wdrożenie procesów pozwalających na oferowanie produktu na rynku oraz przygotowanie ofert i prezentacji dla potencjalnych klientów,
  • opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznych dot. stacji ładowania,
  • współpraca z działem prawnym, sprzedaży i marketingu,
  • analiza rynku w zakresie dostępnych rozwiązań dla stacji ładowania,
  • wsparcie Zarządu w bieżących sprawach Spółki.

Wymagania

Oczekujemy:

  • min. 1 - roczne doświadczenie w branży energetycznej, obszarze elektromobilności, dystrybucji lub wytwarzaniu energii,
  • wykształcenie wyższe, średnie bądź w trakcie nauki (elektroenergetyka, energetyka i pokrewne),
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność, umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętności analityczne i procesowe podejście do wykonywanych obowiązków,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży lub/i zainteresowanie branżą elektromobilności,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co oferujemy?

Aby nasza współpraca przebiegała na jasnych i komfortowych dla obu stron warunkach zapewniamy:

  • pracę w środowisku startupowym z dużą odpowiedzialnością i niezależnością,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru,
  • szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera - wszystko zależy od Ciebie!
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, naukę języków obcych, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne,
  • nieszablonowe integracje: grille, gry planszowe - zawsze jest coś nowego!

Copernic Go.zo.o.

Copernic GO zajmuje się budową innowacyjnej sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych. Naszym celem jest budowa co najmniej 10000 ogólnodostępnych stacji ładowania do 2030 roku.

Aktualnie w ramach procesu developmentu zajmujemy się dzierżawą i pozyskiem miejsc pod stacje ładowania oraz przeprowadzamy kompletny proces uzysku odpowiednich decyzji administracyjnych pod budowę stacji ładowania Copernic. Posiadamy platformę do obsługi ładowania samochodów elektrycznych oraz aplikację Copernic GO z którą bez problemów załadujesz swój samochód na stacjach Copernic i ponad 100 stacjach partnerskich w całej Polsce. Dzięki aplikacji Copernic GO Global dajemy również dostęp do ponad 30 tysięcy stacji ładowania w całej Europie.