Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Koordynator/ka Projektów PV

Pracodawca: Copernic Sp.zo.o. Numer referencyjny: Koordynator/ka Projektów PV Data publikacji: 07 czerwca 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Do głównych zadań należeć będzie:

  • Tworzenie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji administracyjnych (decyzja o warunkach zabudowy, decyzja środowiskowa),
  • Kontakt z organami administracji publicznej,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Uczestnictwo w procesie powstającego działu.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w procesie developmentu farm fotowoltaicznych,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu decyzji administracyjnych,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i dokładności.

Oferujemy

W zamian za to oferujemy:

  • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji,
  • Możliwości rozwoju i zaplanowaną ścieżkę kariery,
  • Miłą atmosferę oraz świetny, młody zespół nastawiony na rozwój, bo #BiznesToLudzie!
  • Nowoczesne biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Możliwość wyboru formy współpracy.

Inne informacje

Copernic Sp.zo.o.

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej. Obecnie spalane paliwa takie jak węgiel, ropa czy gaz w znacznym stopniu zatruwają naszą planetę. Emisja CO2 w Polsce jest najwyższa od 20 lat, dlatego naszą misją i celem jest stworzenie Polski bez smogu i węgla! A to wszystko dzięki energii słonecznej.