Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. back office z językiem niemieckim

Pracodawca: CSP Customer Services Polska Sp. z o. o. Numer referencyjny: 113001 Data publikacji: 01 czerwca 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osób zatrudnionych na tym projekcie będzie weryfikacja danych parametrów liczników energii elektrycznej i gazowej, do prawidłowego wystawienia rachunku za zużycie energii.
Praca odbywa się przede wszystkim na dedykowanym systemie, w którym znajdują się dane klientów.
W celu potwierdzenia informacji możliwy kontakt telefoniczny z partnerami rynkowymi w języku niemieckim.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży Back Office
  • Znajomość SAP

Oferujemy

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe,
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta,
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Firmowa biblioteka,
  • Ciepła kawa,
  • Program Rekomendacji Pracowników,
  • Dofinansowanie lunchu,
  • Sezonowe niespodzianki,
  • Premia roczna oraz nagrody jubileuszowe.

CSP Customer Services Polska Sp. z o. o.

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozbudową projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta – światowej sławy producenta samochodów, poszukujemy nowych osób do zespołu.