Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Stażysta/ka ds marketingu w Cyrkl

Pracodawca: Cyrkl Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 13 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż (3 miesiące) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Obowiązki stażysty ds marektingu:
  • Przede wszystkim pomoc naszemu Dyrektorowi Regionalnemu w Polsce w tworzeniu e-mailowych kampanii marketingowych
  • Praca nad reklamami PPC
  • Wsparcie głównego koordynatora ds marketingu w prowadzenu social mediów Cyrkl
  • Szlifowanie swoich umiejętności copywriterskich w przygotowywaniu tekstów, e-maili, smsów itp.
  • Kontakt telefoniczny z naszymi klientami aby poznać i lepiej zrozumieć branżę,
  • Po dołączeniu do naszego zespołu będziesz komunikować się z mediami, pisać artykuły i pomagać przy organizacji webinarów.

Wymagania

  • Student ostatniego roku studiów (preferowane lecz niekonieczne)
  • Chęć do pracy i uczenia się
  • Zainteresowanie marketingiem
  • Dobra organizacja czasu i pracy
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Lekkie pióro
  • Miejsce zamieszkania w Warszawie (preferowane lecz niekonieczne)
  • Własny komputer

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym i międzynarodowym zespole w rozwijającym się startupie
  • Zdobycie wartościowego doświadczenia
  • Po 3 miesiącach bezpłatnego stażu możliwość pełnego zatrudnienia
  • Praca zdalna lub hybrydowa - do wyboru
  • Nie wiesz jeszcze co to jest PPC, ROI, SEO, CPC? Nie martw się, nauczymy Cię wszystkiego.
  • Nauczymy Cię jak opanować e-mail marketing, jak dobrze tworzyć treści, jak obsługiwać serwisy społecznościowe i biegle posługiwać się reklamami na Facebooku i Google i wiele innych praktycznych umiejętności.
  • Godziny pracy - do ustalenia (w granicach 10-20 godzin tygodniowo)

Cyrkl

W Cyrkl traktujemy odpady jako zasoby. Jesteśmy grupą ekspertów ds. odpadów i specjalistami w dziedzinie innowacji cyfrowych i gospodarki o obiegu zamkniętym. Naszym celem jest wprowadzenie kreatywności i innowacji do świata legalnego gospodarowania odpadami. Umożliwiamy optymalizację gospodarowania odpadami, materiałami recyklingu i produktami ubocznymi produkcji, przechodząc od tych, którzy mają, do tych, którzy ich potrzebują.