Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Bezpłatna praktyka w Dziale Marketingu

Pracodawca: CYRKL Zdrojová platforma, s.r.o. Numer referencyjny: 570 974 045 Data publikacji: 27 kwietnia 2021 Lokalizacja: Zagranicą Rodzaj umowy: Staż (3 miesiące) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Zacznij zmieniać świat z własnej kanapy! Bezpłatny staż w dziale marketingu.

Przedstawiamy Ci ofertę 3 miesięcznej bezpłatnej praktyki w naszym dziale marketingu. Czy wyobrażasz sobie, że możesz przyczynić się do redukcji śladu węglowego (CO2) na świecie oraz pomóc firmom w zaoszczędzeniu znacznych środków finansowych, siedząc na kanapie i popijając przy tym kawę? To jest możliwe! Wystarczy, że do nas dołączysz!

Jesteśmy czeskim greentech startupem, który walczy ze składowaniem odpadów  i dokonuje cyfrowej rewolucji w dziedzinie zarządzania odpadami. Nie możemy tego jednak zrobić bez naszego zespołu marketingowego.

Dlatego szukamy praktykanta do naszego zespołu, który wesprze działania marketingowe realizowane w Polsce, przyczyniając się do sukcesu marki Cyrkl. Osoba ta dołączy do naszego międzynarodowego zespołu, współpracując z naszymi kolegami m.in. w  Czechach, Słowacji, i Niemczech.

Wymagania

Szukamy osoby:
  • Kreatywnej, zaangażowanej, komunikatywnej i chcącej się rozwijać;
  • Dyspozycyjnej od 10 do 20 godzin tygodniowo;
  • Posiadającej własny laptop z połączeniem internetowym (komunikujemy się głównie przez aplikacje Slack i ZOOM);
  • Biegle posługującej się językiem polskim oraz znającej język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1), ponieważ komunikacja w zespole odbywa się w języku angielskim;
  • Nie wiesz co to CTR, ROI, Remarketing, Dynamic Ads? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy

Oferujemy:
  • 3 miesięczną bezpłatną praktykę w bardzo szybko rozwijającym się europejskim startupie;
  • Możliwość podjęcia płatnej współpracy po tym okresie, jeśli wykażesz się kreatywnością, entuzjazmem i zaangażowaniem;
  • Przekażemy Ci wiedzę marketingową oraz nauczymy korzystać z narzędzi przydatnych do tworzenia kampanii mailingowych, automatyzacji marketingu i tworzenia stron;
  • Rozwój osobisty - dbamy o ciągły rozwój członków naszego zespołu organizując m.in. co tygodniowe sesje szkoleniowe z wybranych tematów – Cyrkl EDU;
  • Pracę w 20 osobowym zespole specjalistów ds. cyrkularnego zarządzania odpadami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem;
  • Wspaniałe doświadczenie do Twojego CV.

CYRKL Zdrojová platforma, s.r.o.

W Cyrkl traktujemy odpady jako zasoby. Jesteśmy grupą ekspertów ds. odpadów i specjalistami w dziedzinie innowacji cyfrowych i gospodarki o obiegu zamkniętym. Naszym celem jest wprowadzenie kreatywności i innowacji do świata legalnego gospodarowania odpadami. Umożliwiamy optymalizację gospodarowania odpadami, materiałami recyklingu i produktami ubocznymi produkcji, przechodząc od tych, którzy mają, do tych, którzy ich potrzebują.