Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko - przyrodnik

Pracodawca: Databout spółka z o.o. Numer referencyjny: 01/SR/2021 Data publikacji: 17 lutego 2021 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
  • realizacja w zakresie przyrodniczym ocen odziaływania na środowisko dla projektów transportowych, energetycznych i kubaturowych oraz opracowań pokrewnych,
  • nadzór nad pracą podwykonawców wykonujących inwentaryzacje przyrodnicze,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • kontakt z jednostkami administracyjnymi,
  • wyjazdy delegacyjne,
  • udział w tworzeniu ofert handlowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, ochrona środowiska o specjalności związanej z ochroną przyrody, lub pokrewne)
  • co najmniej 3- letnie doświadczenie w realizacji prac w zakresie ocen oddziaływania na środowisko w zakresie przyrodniczym
  • znajomości polskiej przyrody, w szczególności flory
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • terminowości, rzetelności
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • prawa jazdy
  • znajomości Ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko

Mile widziane:
- znajomość Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody,
- znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego,
- znajomość oprogramowania GIS,
- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- znajomość polskiej fauny,
- dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w firmie o wieloletniej tradycji,
  • wewnętrzne szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania GIS,
  • zajęcia z angielskiego z native spekaerem,
  • współpracę z profesjonalnym, doświadczonym oraz zgranym zespołem,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • kartę multisport,
  • pakiet medyczny.

Inne informacje

  • Informujemy, że po weryfikacji ofert firma Databout skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.
  • Przesyłając do nas CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Databout sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: hr@databout.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Databout przed cofnięciem zgody.
  • Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz https://rodo.databout.pl/rodo_kandydaci.html

Databout spółka z o.o.

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska (do kwietnia 2020 byliśmy częścią grupy WYG). W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu. Naszym najnowszym osiągnięciem jest udostępniona dla wszystkich platforma databout.tools.