Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Stażysta w Dziale BHP

Pracodawca: DAYCO POLAND SP. z o.o. Numer referencyjny: 229712 Data publikacji: 18 listopada 2022 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu projektów poprawiających bezpieczeństwo na terenie zakładu,
  • Udział w aktualizacji oceny ryzyka zawodowego w zakładzie,
  • Prowadzenie rejestrów zdarzeń i zachowań potencjalnie wypadkowych,
  • Współudział w organizacji i analizie wyników pomiarów środowiska pracy,
  • Współudział w analizie zdarzeń wypadkowych oraz występujących zagrożeń,
  • Przygotowanie danych, analiz, raportów i statystyk,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu szkoleń oraz materiałów szkoleniowych,
  • Aktualizacja wykazu wymagań prawnych,
  • Przygotowywanie i/lub aktualizacja dokumentacji systemów zarządzania BHP i OŚ.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Status studenta w zakresie BHP/ Ochrony Środowiska – dostępność minimum 24 godziny tygodniowo,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Wychodzenie z inicjatywą, otwarta komunikacja, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Dostęp do ZFŚS w tym dofinansowanie do Kart MultiSport, wypoczynku itp.

DAYCO POLAND SP. z o.o.

O nas

DAYCO to światowy lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży szerokiej gamy pasków rozrządu, napinaczy, kół pasowych oraz tłumików drgań stosowanych w silnikach spalinowych samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz innych urządzeń przemysłowych. DAYCO na całym świecie zatrudnia około 3.500 pracowników w kilkunastu zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, centrach technicznych oraz biurach sprzedaży.

DAYCO posiada zakład produkcyjny zlokalizowany na terenach strefy ekonomicznej w Tychach, w którym produkowane są komponenty do silników. Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Stażysta w Dziale BHP