Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Copywriter - specjalista ds. marketingu

Pracodawca: DB ENERGY SA Numer referencyjny: COP Data publikacji: 19 lipca 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • Redagowanie i pisanie artykułów, prowadzenie firmowego bloga i innych wpisów na social media itp. związanych z rynkiem energii, zrównoważonym rozwojem, OZE, efektywnością energetyczną i polityką ochrony klimatu.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych firmy, w tym przygotowywanie opisów case study, prezentacji, folderów reklamowych itp.
  • Przygotowywanie treści na stronie www.
  • Analiza trendów rynkowych i publikacji z obszaru efektywności energetycznej, energetyki, OZE i zrównoważonego rozwoju i polityki ochrony klimatu.
  • Wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie materiałów marketingowych.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy z tekstem.
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami PR.
  • Mile widziana wiedza techniczna lub doświadczenie w pisaniu tekstów w zakresie szeroko rozumianej energetyki, OZE i zrównoważonego rozwoju w przemyśle.
  • Samodzielność, w tym związana z poszerzaniem swojej wiedzy w obszarze działalności spółki oraz pozyskiwaniu i analizie danych itp.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, B2B w zależności od preferencji kandydata.
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów.
  • Służbowy telefon i laptop.
  • Szkolenia.
  • Praca w młodym zespole.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Dofinasowaną prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinasowany pakiet Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową w obszarze zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu.

DB ENERGY SA

DB Energy to wiodąca firma w branży poprawy efektywności energetycznej realizująca kompleksowe doradztwo i obsługę projektów inwestycyjnych dla dużych i średnich zakładów przemysłowych. W ciągu 10 lat działalności wykonaliśmy ponad 1000 projektów efektywności energetycznej generując inwestycje o wartości ponad 3,2 mld zł, co przełożyło się na redukcję zużycia energii przekraczającą 5,1 TWh i dało rocznie ok. 1 mld zł oszczędności klientom.

W ramach INDUSTRY 4.0, realizujemy projekt badawczo-rozwojowy innowacyjnego systemu DiagSys, który wykrywa wczesne zmiany uszkodzeniowe w silnikach elektrycznych, przyczyniając się do ograniczenia zużycia energii maszyn procesowych aż o 7,5%. W połączeniu z rozwiązaniami IT z obszaru BIG DATA, system zapewnia monitoring procesów przemysłowych, niezbędny do zarządzania inteligentną fabryką, w tym badania sprawności pracy napędów elektrycznych m.in. pomp i wentylatorów.