Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inżynier kontraktu w dziale inwestycji

Pracodawca: DB ENERGY SA Numer referencyjny: 102 Data publikacji: 27 września 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (bezterminowo) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Audyty energetyczne
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Zadania:
- udział w realizacji i projektowaniu inwestycji energetycznych w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju,
- praca w 2-3 osobowym zespole inżynierów pod nadzorem kierowników robót i kierownika kontraktu,
- współpraca z biurem projektowym,
- udział w tworzeniu harmonogramów realizacji inwestycji,
- udział w sprawdzaniu, opiniowaniu i zatwierdzaniu dokumentacji technicznej pod względem jej kompletności, zgodności z ustaleniami i zamówieniem oraz obowiązującymi przepisami,
- przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych,
- udział w pozyskiwaniu dostawców i podwykonawców,
- koordynowanie i rozliczanie prac podwykonawców,
- nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy,

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość specyfiki oraz zasad funkcjonowania procesu budowlanego,
- wiedza techniczna w zakresie działania, regulacji i możliwości optymalizacji: systemów ogrzewania, źródeł ciepła technologicznego, wymienników ciepła, oświetlenia, napędów elektrycznych, sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, itp.,
- umiejętność czytania i analizowania schematów technologicznych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania,
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kat. B,
- obsługa MS Word i MS Excel , AutoCad,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Mile widziane:
- 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zgodnym z zakresem zadań,
- uprawnienia budowlane,
- wiedza na temat różnych sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych stosowanych w przemyśle,
- świadectwa kwalifikacji w zakresie eksploatacji i dozoru grupa I, II lub III

Oferujemy

- możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
- atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów,
- służbowy samochód, telefon i laptop,
- duże możliwości rozwoju zawodowego,
- szkolenia,
- praca w młodym i doświadczonym zespole,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- dofinasowaną prywatną opiekę medyczną,
- dofinasowany pakiet multisport,
- ubezpieczenie grupowe na życie,
- możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową,

Inne informacje

RODZAJ ZATRUDNIENIA I WYNAGRODZENIE:
- umowa o pracę,
- przedział wynagrodzenia brutto: 5 500 – 7 500 zł.

DB ENERGY SA

DB Energy to wiodąca firma w branży poprawy efektywności energetycznej realizująca kompleksowe doradztwo i obsługę projektów inwestycyjnych dla dużych i średnich zakładów przemysłowych. W ciągu 10 lat działalności wykonaliśmy ponad 1000 projektów efektywności energetycznej generując inwestycje o wartości ponad 3,2 mld zł, co przełożyło się na redukcję zużycia energii przekraczającą 5,1 TWh i dało rocznie ok. 1 mld zł oszczędności klientom.

W ramach INDUSTRY 4.0, realizujemy projekt badawczo-rozwojowy innowacyjnego systemu DiagSys, który wykrywa wczesne zmiany uszkodzeniowe w silnikach elektrycznych, przyczyniając się do ograniczenia zużycia energii maszyn procesowych aż o 7,5%. W połączeniu z rozwiązaniami IT z obszaru BIG DATA, system zapewnia monitoring procesów przemysłowych, niezbędny do zarządzania inteligentną fabryką, w tym badania sprawności pracy napędów elektrycznych m.in. pomp i wentylatorów.