Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Młodszy kierownik projektu w Dziale Audytów

Pracodawca: DB ENERGY SA Numer referencyjny: MKP Data publikacji: 23 lutego 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • wykonywanie audytów efektywności energetycznej, audytów energetycznych przedsiębiorstwa i ekspertyz dotyczących gospodarki energią w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju
  • prowadzenie 2-3 osobowego zespołu
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w przemyśle (obszar: efektywność energetyczna, zarządzenie gospodarką energetyczną zakładu lub służby utrzymania ruchu) i kierowania zespołem
  • wiedza techniczna w zakresie działania, regulacji i możliwości optymalizacji: systemów ogrzewania, źródeł ciepła technologicznego, wymienników ciepła, oświetlenia, napędów elektrycznych, sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, itp.
  • umiejętność czytania i analizowania schematów technologicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wiedza z zakresu matematyki i fizyki
  • samodzielność w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć jej poszerzania
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa MS Word i MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane:
  • wiedza na temat różnych sposobów wyznaczania efektywności energetycznej maszyn i urządzeń elektrycznych lub energetycznych stosowanych w przemyśle
  • znajomość BAT w zakresie efektywności energetycznej w przemyśle
  • znajomość norm ISO 50001, PN-EN 16247 oraz przepisów regulujących podejście do efektywności energetycznej w Polsce
  • świadectwa kwalifikacji w zakresie eksploatacji grupa I, II lub III (uprawnienia kontrolno-pomiarowe będą dodatkową zaletą)

Oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych efektów
  • służbowy samochód, telefon i laptop
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia w zakresie efektywności energetycznej
  • praca w młodym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dofinasowaną prywatną opiekę medyczną
  • dofinasowany pakiet multisport
  • ubezpieczenie grupowe na życie

DB ENERGY SA

DB Energy to wiodąca firma w branży poprawy efektywności energetycznej realizująca kompleksowe doradztwo i obsługę projektów inwestycyjnych dla dużych i średnich zakładów przemysłowych. W ciągu 10 lat działalności wykonaliśmy ponad 1000 projektów efektywności energetycznej generując inwestycje o wartości ponad 3,2 mld zł, co przełożyło się na redukcję zużycia energii przekraczającą 5,1 TWh i dało rocznie ok. 1 mld zł oszczędności klientom.

W ramach INDUSTRY 4.0, realizujemy projekt badawczo-rozwojowy innowacyjnego systemu DiagSys, który wykrywa wczesne zmiany uszkodzeniowe w silnikach elektrycznych, przyczyniając się do ograniczenia zużycia energii maszyn procesowych aż o 7,5%. W połączeniu z rozwiązaniami IT z obszaru BIG DATA, system zapewnia monitoring procesów przemysłowych, niezbędny do zarządzania inteligentną fabryką, w tym badania sprawności pracy napędów elektrycznych m.in. pomp i wentylatorów.