Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP

Pracodawca: Dekpol S.A. Numer referencyjny: 99919 Data publikacji: 18 sierpnia 2021 Lokalizacja: Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia praca na kilku budowach przy udziale Nadzoru budowy,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP,
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i przygotowywanie analiz oraz raportów z zakresu BHP,
  • czynna pomoc budowie w wprowadzaniu zaleceń z raportów oraz pomoc przy organizacji budowy zgodnie z BHP,
  • przeprowadzanie szkoleń z kierownikiem budowy dla nowo wprowadzanych pracowników na budowę,
  • doradztwo w zakresie organizacji stanowisk, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • sporządzanie i opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy stanowisk oraz BIOZ,
  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i angażującą się w realizowane zadania,
  • wykształcenie wyższe / podyplomowe w kierunku BHP
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska,
  • znajomość przepisów prawa pracy i BHP,
  • znajomość technicznych aspektów bezpieczeństwa pracy, umiejętność obiektywnej analizy i oceny ryzyka,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze BHP bezpośrednio na budowie,
  • umiejętność przekonywania, argumentowania i prowadzenia dyskusji z łatwością publicznego zabierania głosu,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją.

Dekpol S.A.

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25 letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.