Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier budowy - Kierownik robót branży sanitarnej

Pracodawca: Dekpol S.A. Numer referencyjny: 91575 Data publikacji: 13 maja 2021 Lokalizacja: Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

Oczekujemy zaangażowania w:
  • nadzorowanie i koordynację robót sanitarnych prowadzonych na budowie,
  • współpracę z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
  • opracowywanie ofert i budżetów.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i angażującą się w realizowane zadania.
Ponadto posiadasz:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym,
  • roczne doświadczenie zawodowe,
  • dobrą znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut,
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę,
  • mile widziana znajomość programów Norma oraz Autodesk AutoCAD
  • dobrą znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word),

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:
  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,
  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej,
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

Dekpol S.A.

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25 letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.