Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Ogrodnik

Pracodawca: Dekpol S.A. Numer referencyjny: 163387 Data publikacji: 23 maja 2023 Lokalizacja: Pinczyn - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Rolnictwo: Ogrodnictwo, sadownictwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn ogrodniczych: traktorek
  • okresowe zabiegi pielęgnacyjne: podlewanie, przycinanie, koszenie
  • rozkładanie roślin i ich sadzenie
  • ściółkowanie rabat: rozsypywanie żwiru i kory
  • dbanie o powierzone maszyny i sprzęt: czyszczenie, odkładanie na miejsce
  • oczyszczanie terenu: grabienie, sprzątanie, wyrównywanie terenu
  • pielęgnacja trawników z siewu i z rolki
  • sadzenie drzew i krzewów

Wymagania

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • doświadczenie w pracach związanych z ogrodnictwem

Oferujemy

Możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji i umiejętności
  • narzędzia niezbędne do pracy na oferowanym stanowisku,
  • pakiet benefitów (grupowe ubezpieczenie na życie z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

Dekpol S.A.

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25 letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.