Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Praktykant

Pracodawca: Dekpol S.A. Numer referencyjny: 154383 Data publikacji: 23 lutego 2023 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

ZADANIA JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • zaplanowanie kalendarza aktywności, produkcja materiałów marketingowych, reklama, mailingi i zarządzanie bazą danych itp.
  • Współtworzenie treści content marketingu
  • Współpraca z agencjami obsługującymi Dział Marketingu z agencją kreatywną, agencją PR, agencją prowadzącą komunikację w mediach społecznościowych

Wymagania

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • z łatwością dopasowujesz treść do celów marketingowych przy tworzeniu kampanii reklamowych i masz kreatywne podeście przy tworzeniu odpowiedniego contentu
  • potrafisz pracować nad wieloma projektami jednocześnie, przy dużej zmienności i często w krótkich terminach
  • masz rozwinięty zmysł estetyczny
  • wyróżniasz się skrupulatnością i rzetelnością
  • jesteś graczem zespołowym i łatwo nawiązujesz relacje
  • kierujesz się nastawieniem „to da się zrobić”

Dekpol S.A.

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25 letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.