Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. efektywności produkcji

Pracodawca: Dekpol S.A. Numer referencyjny: 92021 Data publikacji: 19 maja 2021 Lokalizacja: Toruń - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Analizowanie i ocena wyników produkcyjnych,
  • Nadzór oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego,
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem elementów (półproduktów),
  • Kontrola warunków pracy pod względem przepisów BHP,
  • Wdrażanie zmian organizacyjnych dotyczących procesów produkcji i technologii.

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją,
  • Preferowana znajomość technologii produkcji prefabrykatów betonowych,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość zagadnień procesów produkcyjnych i linii produkcyjnych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy

Firma oferuje:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych,
  • Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach.

Dekpol S.A.

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25 letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.