Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Trener - Sustainability Officer

Pracodawca: DEKRA Certification Sp. z o.o. Numer referencyjny: 02/2023 Data publikacji: 14 sierpnia 2023 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa
Edukacja i komunikacja: Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych możliwością dodatkowego rozwoju jako SUSTAINABILITY OFFICER - TRENER DEKRA na terenie całej Polski.

Jeśli oprócz swojej podstawowej pracy zawodowej interesuje Cię współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą DEKRA Polska przy realizacji ciekawych projektów, chętnie dzielisz się swoją wiedzą i potrafisz przekazać ją innym zapraszamy do kontaktu!

Będziesz odpowiedzialny za:

Prowadzenie projektów z zakresu szkoleń i konsultacji dotyczących usług realizowanych przez Spółkę DEKRA Polska.

Wymagania

Wymagania:

Jeśli posiadasz:

  • Wiedzę ekspercką z obszaru Sustainability, a dokładniej z :
Historycznego rozwoju Koncepcji Zrównoważonego Rozwoju;
Międzynarodowych norm środowiskowych;
Czynników wpływu zrównoważonego rozwoju na organizacje,
Różnych obszarów zastosowania zrównoważonego rozwoju w organizacjach, budynkach, produktach, łańcuchu dostaw;
Potrafisz opracować koncepcję zrównoważonego rozwoju dla różnych działów organizacji;

  • Posiadasz wiedzę potwierdzoną szkoleniami i doświadczeniem zawodowym;
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako trener, mile widziane 5 lat doświadczenia;
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i konsultacji, dobrą organizację pracy, rzetelność zawodową;
  • Znajomość narzędzi trenerskich by przeprowadzić szkolenie stacjonarne i online;
  • Wiedzę pedagogiczną;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To aplikuj do nas już dziś!

W nadsyłanych aplikacjach prosimy w szczególności o zawarcie informacji potwierdzających doświadczenie zawodowe w branży oraz liczbę przeprowadzonych szkoleń, konsultacji, audytów z danej tematyki.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę zgodnie z wartościami i zasadami Spółki DEKRA Polska
  • Pracę w przyjaznym i motywującym środowisku
  • Wsparcie i pomoc z zakresu umiejętności trenerskich
  • Możliwość dodatkowego zarobku na zasadzie umowy B2B lub umowy zlecenia
  • Wynagrodzenie uzależnione od liczby przeprowadzonych projektów

Inne informacje

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Grupa DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.