Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku – z językiem czeskim lub słowackim

Pracodawca: Dekra Praca sp. z o.o. Numer referencyjny: 64641 Data publikacji: 11 marca 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów i usług firmy wykonawcom, projektantom oraz instytucjom użyteczności publicznej;
  • Bezpośrednia współpraca z architektami krajobrazu, projektantami, kluczowymi instytucjami użyteczności publicznej takimi jak: uczelnie wyższe, szkoły i kluby sportowe;
  • Analiza rynku, opracowanie rocznego planu i strategii osiągnięcia celów sprzedażowych;
  • Skuteczne rozwijanie i wdrażanie szkoleń, narzędzi oraz programów promujących produkty firmy;
  • Współpraca z Regionalnym Managerem Sprzedaży w celu określenia potrzeb rynku;
  • Szkolenie oraz wpływanie na projektantów, wykonawców systemów nawadniających w zakresie korzyści wynikających z zastosowania produktów firmy;
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach, strategicznych wydarzeniach związanych z branżą nawadniania;
  • stanowisko w 80% oparte na pracy w terenie – głównie obszar Polski, Czech i Słowacji, okazjonalnie również kraje Europy Wschodniej;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: Architektura / Architektura Krajobrazu, Rolnictwo);
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • Poparte doświadczeniem zdolności sprzedażowe (mile widziane doświadczenie w branży nawadniającej, bądź pokrewnych);
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności biznesowe oraz analityczne;
  • Duża motywacja do realizacji postawionych celów, orientacja na wyniki sprzedażowe;
  • Zaawansowana obsługa pakietu Microsoft Office – umiejętność obsługi narzędzi do projektowania będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), polskiego, czeskiego lub słowackiego;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała wynagrodzenia + prowizja od osiąganych wyników sprzedaży);
  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w branży nawadniającej;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Dekra Praca sp. z o.o.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194