Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. przyjęcia surowców

Pracodawca: Dekra Praca sp. z o.o. Numer referencyjny: 70447 Data publikacji: 13 lipca 2021 Lokalizacja: Niepołomice - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka, Inżynieria materiałowa

Opis stanowiska

Zadania:
  • Kontrola dokumentacji i pobór próbek surowców zgodnie z ustaloną procedurą i planem kontroli
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych (NIR, analizy fizykochemiczne, kontrola wizualna, kontrola zapachu) zgodnie ze standardami Royal Canin
  • Podejmowanie decyzji jakościowych i decydowanie o akceptacji, derogacji lub odrzuceniu dostawy surowca zgodnie z ustalonymi specyfikacjami i procedurami
  • Organizacja i rozładunek surowców przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa
  • Wykonywanie konserwacji i kalibracji sprzętu laboratoryjnego oraz kontrolno-pomiarowego zgodnie z ustalonym planem
  • Dokonywanie operacji w systemach produkcyjnych (Courbon, RCLMS)
  • Odpowiedzialność za gospodarowanie odpadami chemicznymi i kontrolę substancji chemicznych wykorzystywanych w laboratorium
  • Kontrola zapasów laboratoryjnych
  • Utrzymanie w czystości stref rozładunkowych, laboratorium i przestrzeganie zasad 5S
  • Ścisła współpraca z działami: Łańcucha Dostaw i Zakupów oraz innymi działami fabrycznymi

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, towaroznawstwa, chemii lub pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dążenie do rezultatów i wyznaczanie priorytetów
  • Umiejętność planowania i współpracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, godzinach nocnych, w niedziele i święta
  • Dofinansowanie do codziennych obiadów
  • Zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
  • Dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • Wsparcie opiekuna (tzw. Buddy) w początkowym okresie zatrudnienia
  • Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • Każdego dnia bezpłatnie, bez ograniczeń: pyszną kawę, herbatę, świeże owoce, wodę
  • Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

Dekra Praca sp. z o.o.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194