Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Monter / Serwisant pojazdów szynowych

Pracodawca: Dekra Praca sp. z o.o. Numer referencyjny: 65614 Data publikacji: 06 kwietnia 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Zadania:

  • montaż mechaniczny elementów wyposażenia pojazdów szynowych
  • kontrola wzrokowa poprawności działania elementów podwozia pociągów, przewodów elektrycznych, pneumatycznych
  • sprawdzanie kompletności wyposażenia wewnątrz pojazdów szynowych
  • sprawdzanie jakości wykonania zewnętrznych części pociągu

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe mile widziane
  • doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym, produkującej nowoczesne pojazdy szynowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)
  • wynagrodzenie obejmujące system premiowy

Dekra Praca sp. z o.o.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194