Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku instalacyjnego - z językiem angielskim

Pracodawca: Dekra Praca sp. z o.o. Numer referencyjny: 66065 Data publikacji: 15 kwietnia 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska
Woda: Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

  • Prezentacja i sprzedaż produktów i usług firmy wykonawcom, projektantom, instytucjom użyteczności publicznej oraz firmom prywatnym podczas osobistych spotkań w terenie;
  • Bezpośrednia współpraca z architektami krajobrazu, projektantami, kluczowymi instytucjami użyteczności publicznej takimi jak: wydziały zieleni miejskiej i kluby sportowe w zakresie prezentacji rozwiązań firmy i wsparcia technicznego;
  • Oranizacja i prowadzenie szkoleń, dni otwartych, wizyt szkoleniowych dla klientów oraz innych wydarzeń promujących produkty firmy;
  • Raportowanie działań do Area Managera i bieżąca koordynacja z nim podejmowanych inicjatyw w celu zapewnienie najwyższej efektywności działań rynkowych i osiągniecia zakładanych celów biznesowych;
  • Samodzielna analiza rynku, opracowanie rocznego planu i strategii osiągnięcia celów indywidualnych;
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach, strategicznych wydarzeniach związanych z branżą nawadniania w kraju i poza jego granicami;
  • Utrzymywanie, regularne aktualizowanie i wykorzystywanie bazy danych klientów do celów marketingu bezpośredniego i działań komunikacyjnych
  • Prowadzenie podstawowego wsparcia techniczne dla klientów i użytkowników produktów firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta, prowadzenie działań wyróżniających firmę na tle konkurencji oraz dużą aktywność rynkową osobistą, jak i telefoniczną.
  • Główny obszar działania: Polska (okazjonalnie Czechy i Słowacja, inne kraje Europy Wschodniej);

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat). Mile widziane: Architektura / Architektura Krajobrazu, Rolnictwo lub pokrewne;
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży i obsłudze klienta w branży technicznej;
  • Poparte doświadczeniem i sukcesami zawodowymi zdolności sprzedażowe (mile widziane, doświadczenie w branży nawadniającej, rolniczej, krajobrazowej czy ogrodniczej);
  • Umiejętności techniczne;
  • Znajomość zasady działania systemów automatycznego nawadniania będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne; Zmysł biznesowy;
  • Duża motywacja do realizacji postawionych celów, orientacja na wyniki sprzedażowe;
  • Zaawansowana obsługa pakietu Microsoft Office – umiejętność obsługi narzędzi do projektowania będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Gotowość do pracy w terenie (do 80% czasu)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała wynagrodzenia + premia od osiąganych celów sprzedażowych);
  • Samodzielne stanowisko z dużą elastycznością i swobodą działania
  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w branży nawadniającej;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów;
  • Ubezpieczenie pracownicze
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Możliwość rozwoju zawodowego u lidera rynku w międzynarodowym środowisku pracy;

Dekra Praca sp. z o.o.

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194