Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Koordynator sprzedaży (wod-kan) - Polska Północno-Wschodnia

Pracodawca: Delfin Sp.z.o.o. Numer referencyjny: KS/WAR/2017 Data publikacji: 13 czerwca 2017 Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, podlaskie, północna część mazowieckiego - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator sprzedaży
na teren Polski północno - wschodniej, obejmujący województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, północną część mazowieckiego – praca w terenie.

Wymagania

Jeśli posiadasz:
  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku (doradca handlowy, doradca regionalny, koordynator sprzedaży, menadżer regionalny itp.) w branży wod-kan., najlepiej w segmencie przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów węglowodorów i tłuszczów lub w sprzedaży materiałów budowlanych
  • znajomość branży wod-kan
  • i jesteś poważnie zmotywowany do pracy, przyślij nam informacje o sobie.

Inne informacje

Konkretnych, zmotywowanych spełniających powyższe wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, list motywacyjny, referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym KS/WAR/2017 z dopiskiem „Koordynator sprzedaży” + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania).

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.

Delfin Sp.z.o.o.

Delfin Sp. z o. o. jest producentem przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów węglowodorów, separatorów tłuszczów i skrobi, ekologicznych zbiorników na wodę deszczową oraz akcesoriów do systemów oczyszczania ścieków.