Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik pracowni mikrobiologii

Pracodawca: Diagnostyka S.A. Numer referencyjny: 306731 Data publikacji: 10 stycznia 2023 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i optymalizacja pracy w Pracowni w celu zapewnienia gotowości do wykonywania badań oraz zapewnienie zgodności z NORMĄ
  • Wykonywanie i nadzorowanie badań, laboratoryjna interpretacja wyników badań oraz ich autoryzacja
  • Obsługa aparatów na swoim stanowisku pracy
  • Biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu analitycznego w Pracowni
  • Ocena jakości kontroli wewnątrz- i zewnątrz-laboratoryjnej
  • Nadzór nad jakością materiału biologicznego dostarczanego do Pracowni i zgłaszanie problemów z kontrahentami zgodnie z przyjętą procedurą
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji pracy Pracowni

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Tytułu specjalisty w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej
  • Umiejętności zarządzania personelem
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania
  • Mile widziane doświadczenie jako Kierownik Laboratorium

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium przy ul. Paderewskiego 32c, umożliwiającą ciągły rozwój poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne

Diagnostyka S.A.

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.