Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Mikrobiolog

Pracodawca: Diagnostyka S.A. Numer referencyjny: 298618 Data publikacji: 31 października 2022 Lokalizacja: Bielsko-Biała - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Nasi pracownicy na co dzień:
  • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kurs językowy eTutor
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego na kierunku mikrobiologii
  • Doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności współdziałania

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w Pracowni Mikrobiologii
  • Miejsce pracy ul. Kresowa 3​

Diagnostyka S.A.

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.