Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

ЛАБОРАНТ - Technolog laboratoryjny

Pracodawca: Diagnostyka S.A. Numer referencyjny: 273784 Data publikacji: 17 maja 2022 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

В твої обов’язки входить:

  • проведення діагностичних досліджень під наглядом лікаря-лаборанта
  • загальне обслуговування лабораторної комп'ютерної програми
  • ведення лабораторної документації

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań diagnostycznych pod nadzorem diagnosty laboratoryjnego
  • biegła obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania

Вимоги до кандидатів:

  • вища освіта за напрямками біології, біотехнології та хімії
  • довідка, що підтверджує статус біженця
  • вітається комунікативне знання польської мови
  • володіння комп'ютером у сфері MS Office
  • досконала організація роботи та готовність до постійного професійного розвитку
  • комунікативність та навички співпраці

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku biologii, biotechnologii, chemii
  • zaświadczenia potwierdzającego status uchodźcy
  • mile widziana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego
  • komunikatywności i umiejętności współdziałania

Oferujemy

Ми пропонуємо:

  • працевлаштування на основі договору про надання послуг
  • безкоштовний онлайн-курс польської мови

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę  zlecenie
  • darmowy kurs języka polskiego on-line

Наші співробітники отримують:

  • працюють у лабораторіях з новітніми технологіями
  • пільговий соціальний пакет, в т.ч. групове страхування, знижки на лабораторні дослідження
  • беруть участь у внутрішньому працевлаштуванні

Nasi pracownicy na co dzień:

  • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
  • korzystają z pakietu socjalnego m.in. ubezpieczenia grupowego, zniżek na badania laboratoryjne
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych

Diagnostyka S.A.

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.