Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Koordynator ds. ochrony środowiska

Pracodawca: DINO POLSKA S.A. Numer referencyjny: 19/01/2021 Data publikacji: 19 stycznia 2021 Lokalizacja: Krotoszyn - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (3 miesiące) Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Opis Stanowiska:
  • Raportowanie statusu działań w ramach podległego obszaru oraz potrzeb związanych z jego doskonaleniem
  • Prowadzenie i nadzór nad ewidencją emisji zanieczyszczeń wprowadzanych do powietrza, zużycia wody, wytwarzanych ścieków
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z gospodarką odpadami (m.in. BDO)
  • Sporządzanie raportów środowiskowych, naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska
  • Monitorowanie terminów pozwoleń środowiskowych
  • Udział w kontrolach i audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość obowiązujących zagadnień i przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Precyzja i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Otwartości na nowe wyzwania

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

DINO POLSKA S.A.

Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 1500 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim, pomorskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i lubelskim.