Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Kierownik robót sanitarnych

Pracodawca: DORACO Sp. z o.o. Numer referencyjny: KRS/WA/01/19 Data publikacji: 03 stycznia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Zarządzanie wodą w mieście, Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie realizacji prac instalacyjnych oraz dbanie o jakość, postęp i terminowe wykonanie,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z Zamawiającym, projektantami i działami Spółki,
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości prowadzonych prac branży sanitarnej,
  • Kontrola budżetu oraz rozliczeń,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia do kierowania robotami w branży sanitarnej bez ograniczeń – warunek konieczny,
  • Doświadczenie zawodowe na budowie min. 4 lata – warunek konieczny,
  • Przynależność do OIIB,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników,
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Opieka Medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Lekcje angielskiego,
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin,
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci,
  • Pożyczka mieszkaniowa.

Inne informacje

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na praca@doraco.pl

DORACO Sp. z o.o.

Korporacja Budowlana Doraco jest liderem na rynku budowlanym Pomorza a swym obszarem działalności obejmuje całą Polskę. Generalne wykonawstwo projektów inwestycyjnych - wg zasady zaprojektuj i wybuduj - jest obszarem o najdłuższej tradycji i doświadczeniu.

Firma należy do grupy kapitałowej Hass Holding.

Na przestrzeni blisko 30 lat Doraco zrealizowało kilkaset inwestycji, w tym projekty duże i skomplikowane, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.