Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Asystent w Laboratorium Mikrobiologicznym - Mikrobiolog

Pracodawca: Dr. Schumacher Sp. z o.o. Numer referencyjny: Asystent w Laboratorium Mikrobiologicznym - Mikrobiolog Data publikacji: 18 sierpnia 2017 Lokalizacja: Lubań - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej surowców, gotowych produktów kosmetycznych, wyrobów medycznych i innych
  • pobór prób do badań
  • przygotowywanie próbek, odczynników i materiałów pomocniczych do badań
  • prawidłowa interpretacja uzyskanych wyników
  • wykrywanie i identyfikacja mikroorganizmów
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • wykonywanie badań monitoringu środowiska produkcji
  • opracowywanie i aktualizacja procedur i instrukcji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego magister/inżynier/licencjat (preferowane kierunki Mikrobiologia, Analityka Medyczna, Biotechnologia, Biologia, Ochrona Środowiska lub pokrewne)
  • podstawowej znajomości klasycznych technik mikrobiologicznych i diagnostyki mikrobiologicznej
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • doskonałej organizacji pracy własnej, dokładności, sumienności, umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premie do wynagrodzenia

Inne informacje

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres:
Dr. Schumacher Sp. z o. o.
ul. Jeleniogórska 12
59-800 Lubań

Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.