Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Inżynier ds. jakości

Pracodawca: DSM Sp. z o.o. Numer referencyjny: 215459 Data publikacji: 21 września 2021 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

Zadania:
  • Kontrola jakości bieżącej produkcji
  • Kontrola wymiarowa elementów, produktów na zgodność z dokumentacją
  • Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu
  • Kontakt z jednostkami certyfikującymi
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • Zlecanie dostawcom przeprowadzania badań nieniszczących konstrukcji spawanych i nadzór nad ich realizacją
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu
  • Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w kontroli jakości
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze spawalnictwa, zabezpieczeń antykorozyjnych
  • Uprawnienia w zakresie badań NDT, IWI, audytora wewnętrznego ISO

Oferujemy

  • Zmotywowany zespół
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Częste szkolenia
  • Szybka ścieżka kariery
  • Wyjazdy grupowe

Inne informacje

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biuro@dsmtech.pl w tytule podająć nazwę stanowiska.

DSM Sp. z o.o.

DSM Tech- producent kompensatorów, zasuw nożowych i przepustnic wykorzystywanych w m.in. w sektorze elektrociepłowni, stoczni, hutach czy spalarni odpadów.  Nasza armatura przemysłowa pełni funkcje odpylania i filtrowania zanieczyszczonego powietrza.