Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. utrzymania obiektów i ochrony środowiska

Pracodawca: Duda-Cars SA Numer referencyjny: 2022/06 Data publikacji: 27 czerwca 2022 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (perspektywa długofalowego zatrudnienia) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny, Logistyka
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Czekamy na Ciebie i chcielibyśmy byś perzejął poniższe tematy:

- koordynowanie zadań związanych z techniczną obsługą budynków,
- bieżący nadzór nad terminowością usuwania awarii obiektów,
- współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie powierzonych projektów,
- stała weryfikacja poprawności parametrów pracy instalacji budynków,
- prowadzenie wykazu oraz nadzorowanie wykonania wymaganych przeglądów, badań urządzeń i narzędzi,
- zarządzanie gospodarką odpadów w wielooddziałowej firmie,
- przygotowywanie materiałów do wykonania dokumentacji niezbędnej do uzyskania lub aktualizacji decyzji w zakresie pozwoleń środowiskowych,
- przygotowywanie i opracowanie dokumentacji do złożenia niezbędnych raportów środowiskowych,
- prowadzenie rejestru CRO,
- obsługa platformy PUESC w zakresie prowadzonej gospodarki olejowej,
- sporządzanie wszelkich niezbędnych raportów,
oraz oczywiście współpracował/a z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

- wykształcenie wyższe- preferowane kierunki techniczne związane z budownictwem, budową maszyn lub ochroną środowiska,
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na adekwatnym stanowisku,
- doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków,
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z technicznym utrzymaniem obiektów,
- wiedza praktyczna w zakresie zastosowania przepisów o ochronie środowiska w szczególności gospodarowania odpadami i sporządzania raportów środowiskowych,
- zaangażowanie i nastawienie na pracę zespołową,
- sumienność i wysokie poczucie odpowiedzialności,
- gotowość do pracy w elastycznym czasie pracy oraz odbywania podróży służbowych,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność szybkiego dostosowywania się do zachodzących zmian,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- znajomość pakietu Office,
-prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:
- uprawnienia elektroenergetyczne SEP

Oferujemy

My oferujemy Tobie:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe
- bardzo dobre, solidne wynagrodzenie
- pracę u lidera marki Premium gwarantującego rozwój
- kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w narzędzia najwyższej klasy
- benefity: dofinansowanie do pakietu medycznego/sportowego- to już standard, jest także i u nas :)
- możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
- pracę w dynamicznym i zaangażowanych zespole
- przyjazne, otwarte na nowe rozwiązania środowisko biznesowe

Zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanek i kolegów

Inne informacje

Od ponad 15 lat dzielimy się naszą miłością do trójramiennej gwiazdy z klientami oraz najbliższym otoczeniem. Mamy ambicje tworzyć organizację składającą się z zespołów doświadczonych specjalistów.

Dołącz do nas.

Stań się częścią Duda-Cars Team, w którym #KochamyMercedesy .

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Duda-Cars SA

Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium,
który poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie.

Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji,
która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych.

Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym
i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.