Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Analityk Systemowy (obszar telekomunikacja)

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 271471 Data publikacji: 04 maja 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne, Odnawialne źródła energii, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Poznaj nas!

W naszym zespole weźmiesz udział w transformacji energetyki, a konkretnie pomożesz przy opracowaniu koncepcji wdrożenia 80% inteligentnego opomiarowania w Warszawie. Dowiesz się również jak zarządza się infrastrukturą telekomunikacyjną, odpowiedzialną za komunikację z licznikami współpracując z naszym działem IT. Dołożysz cegiełkę do budowy naszego autorskiego systemu, który teraz zarządza i odczytuje ok. 20 tys. liczników, a docelowo będzie to MILION!

Twój zakres obowiązków:

✔️ udział w projekcie wdrożenia inteligentnego opomiarowania
✔️ przeprowadzanie analiz wpływu projektowanych zmian na istniejące systemy i procesy biznesowe
✔️przeprowadzanie i wsparcie testów systemów
✔️testowanie i konfiguracja urządzeń komunikacyjnych
✔️testowanie nowych technologii komunikacyjnych
✔️pozyskiwanie, weryfikowanie i udostępnienie danych pomiarowych w systemach pomiarowych
✔️sporządzanie raportów, analiz, zestawień

Wymagania

Nasze wymagania

✔️wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektrotechnika​, informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
✔️min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
✔️wiedzę z zakresu technologii komunikacyjnych (PLC, GSM)
✔️doświadczenie w obsłudze urządzeń telekomunikacyjnych (modemy, routery)
✔️znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
✔️podstawowa wiedza z zakresu zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

Oferujemy

To oferujemy

✔️dwie premie w roku
✔️dwa dodatkowe dni wolne w roku
✔️kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
✔️kafeterię benefitów
✔️dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
✔️extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
✔️karta multisport
✔️opiekę medyczną
✔️sekcje sportowe
✔️konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A