Więcej  ›
14.06.2024 14 czerwca 2024

Ekspert OZE ds. wdrożeń komercyjnych

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 364475 Data publikacji: 21 maja 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

✔️pozyskiwanie nowych kontraktów w kategorii usług okołoenergetycznych skierowanych do kluczowych klientów biznesowych (branże przemysł, produkcja, usłgui, zarządcy nieruchomości)

✔️sprzedaż produktów okołoenergetycznych kluczowym klientom biznesowym:

➖ analiza potrzeb i wymagań Klienta

➖ wypracowanie optymalnych rozwiązań

➖ negocjowanie warunków umowy

➖ koordynowanie wdrożenia rozwiązań z klientem

➖ budowanie długotrwałych relacji i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta

✔️współpraca z innymi działami, by wypracować wymagane rozwiązania dla klienta

✔️ tworzenie strategii sprzedażowych i nadzór nad realizacją projektów

✔️praca mobilna na terenie Polski (zapewniamy samochód służbowy)

✔️współpraca z komitetami zakupowymi firm/osobami zarządzającymi – prezentowanie rozwiązań, negocjowanie warunków

Wymagania

Nasze wymagania

✔️masz min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży (klienci biznesowi)

✔️2 letnie doświadczenie w branży OZE do klientów B2B

✔️masz znaczące umiejętności i wiedzę ekspercką z zakresu sprzedaży i w aktywnym pozyskiwaniu kluczowych Klientów w obszarze fotowoltaiki

✔️masz dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne

✔️jesteś komunikatywny, asertywny i zorientowany na cel

✔️jesteś osobą operatywną, potrafisz efektywnie organizować pracę własną

✔️świetnie się odnajdujesz w dynamicznym środowisku szybkiego wzrostu biznesu

✔️prawo jazdy kat.B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

To oferujemy

✔️stałe miesięczne wynagrodzenie i do tego prowizje miesięczne (no limit ????)

✔️dwie premie w roku

✔️dwa dodatkowe dni wolne w roku

✔️kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

✔️kafeterię benefitów

✔️dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

✔️extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

✔️karta multisport

✔️opiekę medyczną

✔️sekcje sportowe

✔️konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A

Należymy do jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion Klientów.