Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. procesów

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 306257 Data publikacji: 05 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Do strategicznego projektu CSIRE (Centralny System Informacji Rynku Energii) zmieniającego logikę rynku energetycznego w Polsce poszukujemy
Specjalisty ds. Procesów.

Zadania:
◾ przygotowywanie i aktualizacja map procesowych w oparciu o notacje BPMN, specyfikacje oraz instrukcje obsługi klienta
◾ kreowanie pomysłów i tworzenie rozwiązań, które wpływają na poprawę doświadczeń klientów i automatyzację procesów
◾ udział w projektach IT, digital oraz zmian legislacyjnych mających wpływ na procesy obsługi klienta i sprzedaży
◾ współpraca z analitykami biznesowymi i przekładanie potrzeb biznesu na przepływy procesowe

Wymagania

Nasze wymagania

◾ pasjonujesz się obsługą klienta i się na tym znasz
◾ masz wiedzę z zakresu Customer Experience, Net Promoter Score
◾ potrafisz tworzyć procesy, analizować je, optymalizować i automatyzować
◾ dobrze znasz środowisko MS Office i notacje BPMN
◾ masz doświadczenie z projektowaniem rozwiązań dla Salesforce
◾ dobrze czujesz się we współpracy z różnymi obszarami w organizacji
◾ masz doświadczenie w pracy w projektach
◾ znasz dobrze język angielski (w mowie i piśmie)

Mile widziane

◾ znajomość systemów Sales Force oraz metody Design Thinking
◾ znajomość Enterprise Architect lub inne narzędzia do modelowania procesów

Oferujemy

To oferujemy

  • współpracę na czas trwania projektu (do sierpnia 2024)
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A