Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista rozwoju sieci (Smart GRID)

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 299613 Data publikacji: 08 listopada 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów inwestycyjnych w zakresie automatyzacji, modernizacji i rozwoju sieci dystrybucyjnej SN/nN
  • realizacja zadań i budżetów w ramach planu inwestycyjnego spółki oraz projektów koncernowych
  • prowadzenie analiz sieciowych oraz tworzenie koncepcji technicznych na potrzeby automatyzacji sieci SN/nN
  • udział w pracach zespołów zadaniowych (w tym międzynarodowych) w obszarze sieci Smart
  • wsparcie zespołu w obszarze projektów telemechaniki
  • udział w realizacji projektów R&D w zakresie pilotażowych wdrożeń i nowych technologii

Wymagania

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne oraz min. rok lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znasz strukturę systemu energetycznego i zasady jego funkcjonowania
  • posiadasz podstawową wiedzę na temat urządzeń telemechaniki
  • jesteś otwarty na innowacyjne rozwiązania i wdrażanie nowych technologii
  • potrafisz pracować zespołowo
  • dobrze organizujesz pracę własną oraz posiadasz wysoko rozwinięte umiejętność analityczne
  • masz świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i/lub dozoru
  • znasz język angielski na poziomie min. B1

Mile widziane

  • znajomość funkcjonalności sieci Smart- rozdzielnice zdalnie sterowane, wskaźniki zwarć z komunikacją

Oferujemy

To oferujemy

  • hybrydowy model pracy 50/50 (lokalizacja biura: Piękna 46, Warszawa)
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

E.ON Polska S.A

Jesteśmy sprzedawcą energii elektrycznej i działamy głównie na terenie Warszawy. Zaufało nam ponad 1 milion klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Rozwój i wykorzystanie nowoczesnych technologii przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska jest dla nas bardzo ważny. Dlatego od lat wspieramy zrównoważony rozwój stolicy.