Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Staż w Dziale Rozwoju Przedsiębiorstwa

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 312001 Data publikacji: 02 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie zespołu w pracach nad rozwojem społeczności energetycznych i innych projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii,
  • pozyskiwanie danych z różnych źródeł oraz ich analiza,
  • samodzielna realizacja zleconych zadań,
  • udział w spotkaniach z Klientami i Partnerami Biznesowymi,
  • udział w spotkaniach wewnętrznych oraz burzach mózgów połączonych z opracowywaniem własnych propozycji rozwiązań.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • studenci III, IV lub V roku, absolwenci - preferowane kierunki: energetyka, inżynieria, ochrona środowiska,
  • znajomość branży energetycznej i odnawialnych źródeł energii,
  • otwarty umysł, gotowość do nieszablonowego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i staranność w wykonywaniu zadań,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2),
  • dobrą znajomość pakietu Office.

Oferujemy

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Wybrzeże Kościuszkowskie 41,
  • staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę hybrydową 50/50,
  • płatny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego.

E.ON Polska S.A