Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o. Numer referencyjny: 01/10/2022 Data publikacji: 04 listopada 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Lubisz ludzi i pracę z nimi, lubisz pracę przy komputerze, a do tego interesujesz się ochroną środowiska i chciałbyś wspierać inwestorów i naszych klientów przy outsourcingu środowiskowym?
Jeśli tak, to koniecznie zobacz naszą ofertę:

Poszukujemy samodzielnego i zaangażowanego młodszego specjalisty ds. ochrony środowiska!

Opis stanowiska:
  • Obsługa baz BDO, CRO, BDS;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań środowiskowych z zakresu gospodarki odpadami, emisji zanieczyszczeń do powietrza (m.in. GUS,  KOBIZE, BDO);
  • Przygotowanie sprawozdawczości do organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami;
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska;
  • Udział w audytach oceny zgodności z przepisami prawa w ochronie środowiska;
  • Opracowywanie wniosków operatów i niezbędnych dokumentów środowiskowych;
  • Monitorowanie rynku usług, analiza trendów i potrzeb potencjalnych klientów;
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie projektów.

Wymagania

  • Zaangażowanie – zależy nam na pracy z osobą, której chce się chcieć;
  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego lub inne pokrewne;
  • Doświadczenie - min. roczne doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach;
  • Wiedza - podstawowa znajomość przepisów dot. ochrony środowiska i umiejętność stosowania ich w praktyce oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność – Twoim zadaniem będzie również tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta – dlatego ważna jest dokładność, profesjonalizm i terminowość;
  • Energia – pracujemy dobrze i efektywnie, cały Zespół daje z siebie wszystko i takiej osoby poszukujemy. Chcemy, żebyś miał motywację do działania, gotowość na zmiany, chęć do ciągłego uczenia się i umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Punktualność i sumienność;
  • Pasja i wiara w to, że warto dbać o środowisko naturalne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w biurze firmy w Warszawie;
  • Program premii uzależniony od realizacji celów;
  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – komputer, telefon, samochód służbowy - jeśli będziesz jeździł w delegacje, dobra kawa, duże biurko i atmosfera sprzyjająca pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia kierunkowe;
  • Dofinasowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie;
  • Dodatkowy płatny dzień urlopu z okazji Twoich imienin;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED.

Inne informacje

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi doradztwem w zakresie ochrony środowiska, włącznie z oceną zgodności prawnej, wdrażaniem i audytowaniem systemów zarządzania środowiskowego, zarzadzania energią, jakością i bezpieczeństwa pracy, jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Oferujemy pracę w naszym głównym biurze w Warszawie - Al. Krakowska 110/114, Budynek B27, lok. 22 i 23.
Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres: echoeg@echoeg.com z nazwą stanowiska z ogłoszenia w tytule e-maila.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę" (opcjonalnie).
Art. 13 RODO - obowiązek informacyjny
Dla kandydatów do pracy w ECHO Energy and Safety Sp. z o.o.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECHO Energy and Safety Sp. z o.o., z siedzibą ul. Plantowa 5, 05-830 Nadarzyn; e-mail: echoeg@echoeg.com

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o.

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi przeglądem stanu środowiska przedsiębiorstw pod różnym kątem, włącznie z przeglądami zgodności prawnej i systemów zarządzania energią i zarządzania środowiskowego jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy. Od 2018 roku spółka rozwija nowy dział architektura i projektowanie branżowe.