Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Praktyki - Konsultant ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o. Numer referencyjny: WAW- 001_07_2021 Data publikacji: 25 maja 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż (do uzgodnienia) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Obowiązki:
  • Przygotowanie korespondencji do wysyłki
  • Archiwizacja dokumentów
  • Pomoc w składaniu dokumentacji projektowej
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów przetargowych
  • Przygotowywanie statystyk, analiz, zestawień na potrzeby realizowanych projektów
  • Wsparcie zespołu w zakresie działań sprzedażowych i marketingowych
  • Wsparcie zespołu w bieżących pracach związanych z tematyką ochrony środowiska
  • Budowanie bazy ekspertów w zakresie różnych specjalizacji ochrony środowiska – nawiązywanie kontaktów biznesowych
  • Asystowanie projektantom i ekspertom w trakcie realizacji projektów
  • Administracja i edycja informacji na internetowej stronie firmowej
  • Udział w audytach, pracach terenowych

Wymagania

  • Student IV-V roku Ochrony Środowiska lub kierunków pokrewnych, Absolwent, bądź osoba do 30 roku życia
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość stałej współpracy w zespole międzynarodowym
• Pakiet medyczny Lux-Med
  • Mozliwość podpisania umowy o pracę

Inne informacje

Adres: Warszawa, Al. Krakowska 110/114

ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o.

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi przeglądem stanu środowiska przedsiębiorstw pod różnym kątem, włącznie z przeglądami zgodności prawnej i systemów zarządzania energią i zarządzania środowiskowego jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.