Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o. Numer referencyjny: S02/2021 Data publikacji: 27 kwietnia 2021 Lokalizacja: Nadarzyn - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie sprawozdawczości do organów administracyjnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Obsługa bazy BDO;
  • Przygotowanie dokumentów i wniosków wymaganych dla rozpoczęcia nowych inwestycji: ocen oddziaływania na środowisko, KIP itp.;
  • Przygotowanie opracowań środowiskowych z zakresu: modelowania rozprzestrzeniania zanieczyszczeń w powietrzu; gospodarki odpadami, odpadami opakowaniowymi, odpadami elektrycznymi i elektronicznymi, prawa wodnego;
  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami;
  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska;
  • Prowadzenie szkoleń i doradztwa w zakresie obowiązków związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami;
  • Udział / Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na zgodność z normą ISO 14001 i/lub ISO 9001, ISO 50001;
  • Udział/Prowadzenie audytów oceny zgodności z przepisami prawnymi

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zarządzania środowiskowego;
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań środowiskowych;
  • Znajomość przepisów dot. ochrony środowiska i umiejętność stosowania ich w praktyce;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w obliczaniu emisji (OPA03 i / lub Operat FB); obliczaniu klimatu akustycznego (program IMMI), oraz znajomość ISO 14001 i/lub ISO 9001 i/lub 50001;
  • Znajomość platformy BDO, znajomość metodyki obliczania śladu węglowego, aplikacji AUTOCAD – będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Program premii uzależniony od realizacji celów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia kierunkowe;
  • Dofinasowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie;
  • Dodatkowy płatny dzień urlopu z okazji imienin pracownika;
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni tzw. home office;
  • Zwrot za bilety na wydarzenia kulturalne;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Inne informacje

Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać na adres: echoeg@echoeg.com z nazwą stanowiska z ogłoszenia w tytule e-maila do 29.03.2021 r.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę" (opcjonalnie).
Art. 13 RODO - obowiązek informacyjny
Dla kandydatów do pracy w ECHO Energy and Safety Sp. z o.o.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECHO Energy and Safety Sp. z o.o., z siedzibą ul. Plantowa 5, 05-830 Nadarzyn; e-mail: echoeg@echoeg.com

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o.

Firma ECHO Energy and Safety Sp. z o.o. należy do grupy ECHO Environmental Group, która powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie usługami konsultingu ochrony środowiska w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się między innymi przeglądem stanu środowiska przedsiębiorstw pod różnym kątem, włącznie z przeglądami zgodności prawnej i systemów zarządzania energią i zarządzania środowiskowego jak również badaniami terenowymi środowiska gruntowo-wodnego oraz oceną stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.