Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Area Sales Manager

Pracodawca: Ecol Group Numer referencyjny: 136567 Data publikacji: 01 czerwca 2023 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii i planu sprzedaży produktów firmy
  • budowanie silnej pozycji firmy i relacji z partnerami w Twoim regionie
  • bieżąca analiza podległych rynków i budowanie strategii rozwoju
  • sporządzanie wycen i ofert oraz negocjacje dogodnych warunków współpracy z kontrahentami
  • reprezentacja firmy podczas wydarzeń branżowych
  • częste zagraniczne wyjazdy służbowe na spotkania z kontrahentami (1-2 razy w miesiącu)

Wymagania

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży wod-kan lub ochrony środowiska
  • doświadczenie w pracy z kontrahentami zagranicznymi
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
  • umiejętność czytania schematów oraz dokumentacji technicznej
  • determinacja w dążeniu do celu, otwarty umysł i chęć do nauki
  • język angielski poziom C1
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne - inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska
  • znajomość zagadnień związanych z wodą deszczową oraz gospodarką wodno-ściekową
  • doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych, również za granicą
  • doświadczenie przy sprzedaży automatyki i/lub produktów typu SCADA
  • znajomość języków na poziomie B2: czeski / słowacki, języki skandynawskie (szwedzki / duński / norweski), rosyjski, holenderski

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów, którzy wspierają się nawzajem
  • program szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

Ecol Group

O nas

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!