Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Doradca techniczno - handlowy

Pracodawca: Ecol Group Numer referencyjny: 37456 Data publikacji: 30 sierpnia 2021 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii i planu sprzedaży produktów firmy (pozyskanie nowych klientów i dbałość o relacje biznesowe)
  • sporządzanie wycen i ofert oraz negocjacje dogodnych warunków współpracy z kontrahentami
  • zbudowanie silnej pozycji firmy w Twoim regionie
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych (m.in. EKOGMINA, STORMWATER gdzie jesteśmy partnerem w ramach ECOL-GROUP)

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży
  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego (na co dzień będziesz pracować w domowym zaciszu na swoim ulubionym fotelu)

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wypłacane na czas wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • pracę pełną wyzwań w kreatywnym zespole profesjonalistów, który wspiera się nawzajem
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • wygodny samochód służbowy z opcją prywatnego wykorzystania, laptop, telefon
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

Ecol Group

O nas

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!